Pokaz slajdów

poniedziałek, 17 listopada 2014

Serioxyl innowacyjna kuracja na wypadanie i przerzedzenie włosów!!!


Wypadają ci włosy?
Masz łamliwe cienkie oklapłe włosy?
Masz miejscowo przerzedzone cienkie włosy które wolno rosną?
Po ciąży lub przebytej chorobie twoje włosy nie wróciły do dawnej dobrej kondycji?

 JUŻ DZIŚ MAMY ROZWIĄZANIE TWOICH PROBLEMÓW!

   Za wypadanie bądź osłabienie struktury włosów są odpowiedzialne różne czynniki. Często są to choroby, o których czasem nawet nie mamy pojęcia, zmiany hormonalne takie jak ciąża, menopauza lub przyjmowanie leków hormonalnych oraz obciążenie genetyczne. Do tej pory na rynku były dostępne środki hamujące wypadanie włosów bądź odżywki zapobiegające skutkom łamliwości. Lecz od dziś mamy stałe rozwiązanie tych problemów.


   WYPADANIE WŁOSÓW
   Za wypadanie włosów odpowiedzialne są osłabione cebulki włosa. Jak już wspomniałem przyczyny ich osłabienia są różne , leczy czy to przez zły stan zdrowia czy też odziedziczone przez nas geny wszystko ma jeden skutek, osłabiona a później uśpiona cebulka włosa. Codziennie wypada nam od 80 do 140 włosów, lecz już następnego dnia w ich miejscu zaczynają rosnąć nowe włosy, ten proces nazywany jest czyszczeniem się głowy. Czasami jednak włosy które wypadły odrastają z opóźnieniem (co nazywamy uśpieniem sezonowym) lub już nie odrastają. Cebulka może przebywać w fazie uśpienia od 3 miesięcy do nawet 10lat, lecz uśpioną cebulkę można pobudzić i tak właśnie działa SERIOXYL. Produkt ten sprawia że cebulka uśpiona nawet przez dłuższy czas pobudza się i zaczyna pracę i to na pełnych obrotach. Dodatkowo obkurcza nasze mięśnie włosowe które odpowiadają za silne trzymanie włosa w mieszku. Osobom na których testowano pełną kurację SERIOXYL NA POROST WŁOSÓW odrosło nawet 1700 włosów w 3 miesiące, podczas testów nie było żadnej osoby która nie odczuła poprawy, co najważniejsze jest to stały efekt!!!
   Seria SERIOXYL składa się z szamponu (odpowiedzialnego za oczyszczenie skóry i przygotowanie jej na odżywkę i serum), odżywki ( zapobiegającej wypadaniu włosów), odżywczej pianki (pogrubiającej i dbającej o włos) oraz SERUM SERIOXYL NA POROST WŁOSÓW (Które odpowiada za pobudzenie cebulki oraz stymulacje odrastania włosów)

   WŁOSY CIENKIE I ŁAMLIWE
  Osłabione cebulki włosów objawiają się nie tylko ich wypadaniem, istnieje też inny problem.Wiele osób ma cienkie i łamliwe włosy. Nasze cebulki mogą być mało wydajne już od narodzin, lecz czasami przyczyną jest przebyta choroba, ciąża, menopauza lub następujące z wiekiem osłabienie cebulki włosa. W każdym z tych przypadków pomoże nam SERIOXYL  lecz do podstawowej kuracji czyli szamponu, odżywki i odżywczej pianki stosujemy SERUM SERIOXYL POGRUBIAJĄCE WŁOSY. Zdarza się że rodzeństwo i rodzice małą grube zdrowe włosy,  a my niestety cienkie i w złej kondycji, lecz kuracja pobudza w każdym przypadku. Innowacyjna formuła serum SERIOXYL POGRUBIAJĄCE WŁOSY pobudza nasze słabo działające cebulki do dużo bardziej wytężonej pracy, przez co stają się grubsze, gęstsze i zdrowsze. Po 3 miesiącach stosowania  serii SERIOXYL możesz cieszyć się bujniejszą fryzurą.  Efekt utrzymuje się na stałe i tylko jeśli chcemy jeszcze lepszej poprawy możemy zastosować następną kurację.

   ZABIEG SERIOXYL W SALONIE
  Serię SERIOXYL stosowaną w domu należy wspomagać intensywnym zabiegiem w salonie. Już po pierwszym
zabiegu znacząco poprawia stan włosa staje się on grubszy i bardziej sprężysty. Zabieg ten też głęboko oczyszcza i przygotowuje skórę i włosy na kurację SERIOXYL którą będziemy stosować w domu. Podczas zabiegu przy użyciu specjalnego masażera wprowadzamy środki intensywnie pobudzające w skórę i włosy, masaż stymuluje też przepływ krwi co poprawia wchłanianie się kuracji oraz sprawia że nasze mięsnie włosowe mocniej przytrzymują włos w mieszku włosowym. Zabieg SERIOXYL w salonie dobrze jest powtarzać jak naj najczęsciej, a przynajmniej   przy okazji każdego strzyżenia.

   Seria SERIOXYL to produkt którego do tej pory nie było. W końcu możesz uzyskać wymarzone efekty, pięknych, grubszych i gęstszych włosów. Rozwiąż swoje problemy z włosami i ciesz się bujną fryzurą. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz