Pokaz slajdów

środa, 29 listopada 2017

KERASTASE DENSIFIQUE - 1700 NOWYCH WŁOSÓW W 3 MIESIĄCE


   
   DENSIFIQUE GAMA SPEKTAKULARNIE ZWIĘKSZAJĄCA GĘSTOŚĆ WŁOSÓW. 
   Nowa doskonałość, pasmo po paśmie, milimetr po milimetrze, pierwsze wszechstronne podejście do zwiększonej gęstości włosów. 
   Jeśli chodzi o włosy, większość klientów ma swoje ideały związane z włosami, ale wszyscy marzą o jedwabistych, gęstych i lśniących włosach. To jest możliwe, pod warunkiem, że pielęgnacja włosów jest wykonywana systematycznie i dogłębnie, aby móc odsłonić włosy, które do tej pory nie były widoczne gołym okiem. 
   DENSIFIQUE linia, która budzi uśpione mieszki włosowe, jest najbardziej zaawansowaną naukowo pielęgnacją włosów, która powoduje, że włosy stają się widocznie gęstsze. Doskonałość formuły łączy w sobie z jednej strony, cząsteczkę STEMOXYDINE, która stymuluje wzrost nowych włosów, a z drugiej strony kompleks witamin, które posiadają zdolność wypełnienia nieregularnej struktury włosa, aby przywrócić jednolitość jego powłoki. 
   
Linia DENSIFIQUE  została podzielona na dwie zróżnicowane gamy dla kobiet i mężczyzn. W obu przypadkach główne składniki odpowiadające za pobudzenie cebulek do wzrostu (STEMOXYDINA)zagęszczenie cienkich włosów(WITAMINY B3, B5 i B6) oraz wzmocnienie ich struktury (POLIMERY TEKSTURYZUJĄCE) są wzbogacone o odpowiednie składniki sprecyzowane w stosunku do płci. Poprawiają one działanie np. obniżając poziom testosteronu we krwi u mężczyzn co wpływa na
lepszą przyswajalności oraz wspomaga kurację ograniczając wypadanie włosów. 
   Seria dla kobiet z kolei ma większą ilość składników wygładzających oraz dyscyplinujących np. POLIMERY TEKSTURYZUJĄCE które występują w obu seriach tu są skondensowane większej ilości.


   Seria DENSIFIQUE posiada w swojej ganie również SERUM MŁODOŚCI które działa na skórę głowy w podobny sposób na jak kremy odmładzające na twarz. W tym specyfiku są silnie skondensowane składniki całej serii oraz bardzo duża ilość
wcześniej wspomnianej STEMOXYDINY przez co jest to najlepszy produkt na porost włosów dostępny na rynku. Został doceniony przez konsumentów w wielu rankingach oraz przez profesjonalistów i laboratoria na całym świecie. 
   Serum to również odmładza skórę głowy oraz cebulki przez co zapobiega siwieniu włosów a nawet pobudza cebulki do wznowienia produkcji pigmentu, sprawia to że siwych włosów jest o wiele mniej. Podczas starzenia się włosy nie tylko siwieją, ale stają się też mniej podatne i bardziej tępe a po kuracji wracają do stanu pierwotnego czyli są bardziej miękkie, lśniące i podatne na stylizację.


   DENSIFIQUE to seria która pomaga w bardzo dotkliwych problemach włosów i skóry, docenią ją osoby które marzą o przywróceniu gęstości oraz jakości swoich włosów z przed kilku lub nawet kilkunastu lat. Polecana również młodym osobom mającym problemy dotykające raczej starsze pokolenie, bo to właśnie przedwczesne objawy przerzedzania się włosów czy też siwienia zwalcza ta nowoczesna gama kosmetyków. Jak przystało na KERASTASE wszystkim gestom pielęgnacji towarzyszy zmysłowy zapach oraz odprężające uczucie po zastosowaniu.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz