Pokaz slajdów

poniedziałek, 19 października 2015

PRO FIBER L’Oréal Professionnel innowacja w pielęgnacji włosów.


     Każda kobieta marzy o pięknych, zdrowych włosach. Co dziennie słyszę "proszę podciąć tylko końce ponieważ zapuszczam włosy" lub "czy ta koloryzacja wysuszy mi włosy, bo nie chcę ich skracać". Wiele codziennych zabiegów, którymi dążymy do idealnej dla nas fryzury sprawia że nasze włosy są w złej formie, w efekcie włosy nie wyglądają jak u naszej ulubionej gwiazdy filmowej. Doraźna pielęgnacja nie wystarcza mimo stosowania wielu odżywek czy też masek, efekt zdrowych włosów jest bardzo krótko trwały. L’Oréal Professionnel znalazł sposób na spektakularnie zdrowe, lśniące włosy na długi czas i to nie rezygnując z dotychczasowych zabiegów modelowania i intensywnej koloryzacji włosów. 

     PRO FIBER  od  L’Oréal Professionnel to innowacyjna seria do pielęgnacji włosów nawet bardzo mocno uwrażliwionych. Najlepszymi cechami tych kosmetyków jest bardzo szybka i długo trwała odbudowa i pielęgnacja włosów.
     Dzięki serii PRO FIBER już po jednym zabiegu twoje zmęczone codzienną stylizacją (prostowanie, kręcenie i inne) włosy będą znowu mocne, lśniące i miłe w dotyku. Nawet bardzo mocno uwrażliwione włosy za sprawą silnej dekoloryzacji lub nie umiejętnej koloryzacja w domu odzyskają formę już po jednym
zabiegu.
     Całą kurację zaczyna się zabiegiem w salonie. Bardzo ważne jest żeby odpowiednio dobrać ją do włosów klientki, dlatego też PRO FIBER jest dostępny tylko w autoryzowanych salonach w których personel jest odpowiednio wyszkolony w tej kwestii. W salonie zostanie wykonany luksusowy zabieg na włosach klientki który sprawia że włosy odzyskują idealną formę, ale to właśnie w domu klientka stosują np. serię szampon + booster (co 4 mycie) dopełnia i podtrzymuje efekt zdrowych włosów na długi czas. Kuracja w domu nie jest męcząca ani czasochłonna są to czynności które zazwyczaj robimy, kosmetyki typu szampon czy odżywka też są dobrze znane.
    
     W takim razie co wyróżnia PRO FIBER ? 

     PRO FIBER jest tak innowacyjny z uwagi na wykorzystanie opracowanej przez laboratorium L’Oréal Professionnel technologii APTYL 100, pierwszą która może długotrwale pielęgnować włókno włosa. To efekt 15 lat badań, podlegającym 15 złożonym patentom. Dzięki APTYL 100 kompleks może być ponownie uaktywniony podczas mycia włosów, a jego działanie wciąż odnawiane przez długi czas. To wszystko sprawia że mino nie zmieniania nawyków związanych z stylizacją, koloryzacją, ogólnie nadmierną eksploatacją włosów możemy odnowić zabieg pielęgnacją w domu i nawet po wielu tygodniach cieszyć się zdrowymi włosami.

     Kuracja PRO FIBER jest nie zwykle skuteczna i czasami to jedyny sposób na piękne włosy. Więc jeśli i Ty mimo że dbasz o swoje włosy i starasz się żeby były zdrowe i piękne, nie możesz uzyskać zadowalających Cię efektów zapraszamy po PRO FIBER.

koszt luksusowego zabiegu PRO FIBER 60zł

jeśli jest robimy zabieg w dniu innej usługi np. strzyżenia to dopłata wynosi tylko 40zł

W liniach PRO FIBER występuje szampon, odżywka, maska, krem termiczny (w postaci serum wygładzającego) oraz boostera (odnawiającego efekt kuracji) klienta nie musi mieć wszystkich kosmetyków, zwykle potrzebny jest tylko szampon i booster. Kurację dobiera specjalista w salonie.

   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz