Pokaz slajdów

O nas

Pracownia urody Michałewycz to miejsce, które łączy profesjonalne usługi fryzjerskie i pielęgnacyjne. Obok znakomitych stylizacji fryzur i kompleksowego doradztwa wizerunkowego oferujemy Państwu szereg zabiegów kosmetycznych, dzięki którym zadbasz o swoje ciało.

Pracownia urody Michałewycz należy do prestiżowej grupy salonów ekspert. Ten renomowany tytuł otrzymują salony, które w sposób szczególny dbają o wysoką jakość usług.Nieustanne podnoszenie naszych kwalifikacji jest dla nas niezwykle istotne. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami oraz zawsze potrafimy sprostać wymaganiom jakie stawiają nam nasi klienci. 

Rafał Michałewycz - Mistrz fryzjerstwa, ekspert koloryzacji L'Oreal, stylista fryzur, ekspert pielęgnacji włosów Kerastase. Zmiany wizerunku, wyzwania, wymagający klienci oraz metamorfozy to jego specjalność! Koloryzacja nie ma przed nim żadnych tajemnic, a intensywne, nawet najtrudniejsze zmiany kolorów są dla niego inspirującym wyzwaniem. W strzyżeniu i stylizacji fryzur nie ma sobie równych. Codzienność stanowią dla niego zarówno awangardowe formy jak i klasyczne upięcia. Cięgle szuka nowych wyzwań, startuje w konkursach aby się wykazać, chętnie dzieli się swoją wiedzą szkoląc innych.  Naucza młodzież na kierunkach fryzjerskich w Centrum Edukacyjnym NOVA  w Wrocławiu oraz prowadzi prywatne szkolenia dla fryzjerów. Właściciel Pracownia Urody Michałewycz.Ewa Krawiec - Fryzjer z pasją, stylista, posiada ogromne doświadczenie zawodowe, które zdobyła w trakcie wieloletniej praktyki. Od początku związana z marką L'oreal. Strzyżenie i upięcia to jej specjalność. Potrafi zrozumieć każdego klienta, po krótkiej rozmowie ma kilka propozycji fryzury. Formy uzyskane przez precyzyjne cięcie cieszą klientów łatwości układania, a idealnie dobrane kosmetyki do pielęgnacji sprawiają że klienci codziennie zachwycają fryzurą. Głównym celem zawodowym Ewy jest zadowolenie klienta. 


Carmen Pawelczyk - Fryzjer technik,  ma również specjalizację fryzjerstwa teatralnego oraz filmowego, bardzo oddana temu zawodowi na bieżąco śledzi najnowsze trendy w fryzjerstwie, startuje w konkursach. Ma nie odpartą chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. Każdego klienta traktuje indywidualnie, zawsze przygotowana w 100%. Cechuje ją niezwykła dokładność i wytrwałość nawet przy zabiegach wymagających klika godzin misternej pracy, spod jej ręki wychodzą piękne koki i upięcia.Edyta Tomeczek - Fryzjer któremu nie brak wigoru, bardzo żywiołowa i energiczna nie boi się wyzwań. Jeśli to konieczne bez zawahania ścina włosy na krótko lecz lubuje się również w zmysłowych fryzurach z długich włosów. Jak reszta naszej załogi żadna koloryzacja nie ma dla niej tajemnic. Lubi odważnych klientów, chętnie kreuje nawet bardzo zwariowane stylizacje, chociaż klasyczne formy z pod jej ręki są równie idealnie i z łatwością dają się modelować w domu.

Aleksandra Michałewycz - technik usług kosmetycznych, stylistka paznokci, szkoleniowiec firmy Black Lashes. Podobnie jak reszta naszej obsady ukończyła wiele dodatkowych kursów kwalifikacyjnych, które sprawiły, że posiada ogromną wiedzę i umiejętności w zakresie stylizacji paznokci, zagęszczania rzęs, makijaży  oraz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Wirtuozyjne wzory, które w niedługim czasie jest w stanie namalować na paznokciach z powodzeniem można nazwać "dziełami sztuki użytkowej". Dokładność, precyzja i pewność ręki sprawiają, że w swoim fachu nie ma sobie równych. 
  Chcemy zmienić wizerunek naszych klientów oraz być trendseterami w zakresie stylizacji fryzur. Dzięki naszemu profesjonalizmowi pragniemy przełamać wszelkie negatywne stereotypy dotyczące fryzjerów i pokazać, że najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów. Wielu z nich poprzez wizytę w naszym salonie odmieniło swoje życie. Domeną naszej pracowni jest to że wszyscy pracownicy w równym stopniu korzystają z szkoleń, a sami uczymy ludzi jak w łatwy sposób samemu podtrzymać efekty zabiegów jak w dniu wizyty salonie, dzięki czemu nasi klienci codziennie są naszą wizytówką.Informujemy o możliwości odbycia w naszej pracowni szkoleń z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs. 
Współpracujemy z firmą 
Szkolenia jakie prowadzimy to :
  • Metoda przedłużania i zagęszczania rzęs 1:1 i 2:1
  • Metoda Express 
  • Metoda Semi Prenament Mascara 
Zapraszamy Serdecznie !!


Oferujemy przede wszystkim:

Nowoczesne oraz klasyczne techniki strzyżenia 
Fantazyjną stylizację włosów

Profesjonalną koloryzację
Koki i upięcia okolicznościowe – studniówkowe i inne
Fryzury weselne (możliwość czesania w Twoim domu)
Zagęszczanie i doczepianie włosów
Trwałe prostowanie
Kompleksowe odżywianie włosów w saunie
Kąpiel keratynową
Botox do włosów
Kompleksowa pielęgnacja dłoni i stóp
Stylizacja paznokci
Makijaże – dzienne, wieczorowe i ślubne
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1, 2:1
Zabiegi pielęgnacyjne twarzy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz