Pokaz slajdów

środa, 8 lutego 2017

Ślub w 2017 roku okiem fryzjera


 
Wiele mówi się o modzie i  trendach, a moda ślubna to bardzo gorący temat. Jeśli ktoś właśnie przygotowuje się do wesela, wie, że strony internetowe, magazyny oraz programy o ślubnej tematyce karmią nas często sprzecznymi informacjami. Powiedzieć można: co źródło, to inne trenty. Tutaj dowiesz się, dlaczego tak jest.

Fryzura ślubna może dużo powiedzieć o osobowości klientki. Aktualnie w modzie nie ma jednego nurtu, owszem - są pewne wzory, z których możemy skorzystać. Od pewnego czasu w obowiązujących trendach każdy może znaleźć coś dla siebie. Świat mody daje nam wiele propozycji, tak aby każdy z nas przez fryzurę czy też strój mógłby podkreślić swoje walory oraz odnalazł swój styl.
W 2017 roku możemy liczyć na pomoc celebrytów, dziś to oni a nie domy mody, kreują nowe trendy. Ślubne stylizacje które teraz się poleca, muszą dobrze współgrać z całą stylizacją, czyli suknią, butami i dodatkami. W tym roku nadal królować będą romantyczne upięcia z fal oraz loków, upięcia hiszpańskie oraz greckie, od jakiegoś czasu czesze się piękne gładkie upięcia, które muszą być wykonane z najwyższą starannością, bo właśnie to w nich zachwyca wyglądają: skromnie ale i elegancko. Również w dalszym ciągu popularne będą warkocze jednak i one ewoluowały w misterne plecionki, a nawet upięcia stworzone tylko z odpowiednio umodelowanych warkoczy czy kłosów. W tym sezonie nadszedł również powrót kwiatów we włosach oraz kwiatowych materiałów. W tym roku będziemy też dodawać perły których dawno nie było, również ozdoby z cyrkoniami, piękne srebrne i złote dodatki oraz u blondynek czarne dodatki wysadzane kamieniami. To nowość ale nie jedyna.

Popularne stają się stylizacje ślubne całkowicie pozbawione welonu, który zastępują różnego rodzaju woalki oraz fascynatory, a czasami tylko kompozycje z kwiatów i lekkich materiałów. Nowością są też fryzury ślubne z całkowicie rozpuszczonych włosów, bardzo dokładnie wyczesane w fale lub upięte w tak luźny sposób, że fryzura wygląda jakoby włosy naturalnie tak się układały, można tu zaliczyć delikatne pół upięcia, gdzie większość włosów jest rozpuszczona, dodaje się wtedy różnego rodzaju opaski i wstążki.

W Pracowni Urody Michałewycz wyszkoleni specjaliści pomogą dobrać fryzurę oraz makijaż dopasowany nie tylko do twarzy, ale całej sylwetki oraz reszty kompletnej stylizacji. Podczas czesania przyświeca nam dewiza „Fryzura szyta na miarę” i nie jest to tylko przenośnia, ponieważ niektóre upięcia są całkowicie pozbawione wsuwek, a w zamian przeszywamy pasma bezbarwną nitką, taka fryzura jest bardzo wytrzymała, a wygląda luźno i lekko. Jednak hasło „Fryzura szyta na miarę” odnosi się przede wszystkim  do idealnie dopasowanej fryzury do reszty outfitu. W Pracowni można również w razie potrzeby przedłużyć oraz zagęścić włosy, na jeden dzień lub na dłuższy okres to pomaga czasami uzyskać wymarzony efekt. W ostatnim czasie również
panowie bardziej dbają o swoje włosy oraz zarost, co jest widoczne na naszych ulicach. W dniu ślubu i oni powinni wyglądać zjawiskowo, a u nas są fryzjerzy którzy właśnie w tym się specjalizują. Zapraszamy więc obojga narzeczonych - doskonale przygotujemy was do najważniejszego dnia w waszym życiu.

Rafał Michałewycz
1 komentarz:

  1. Polecamy ze skorzystania usług profesjonalnego fryzjera na tę okoliczność, który zna się na trendach, zrobi nam fryzuję, która utrzyma się cały jakże ważny dzień (i wieczór :)) dla nas. Fryzura w której czujemy się dobrze to 90% sukcesu, polecamy Pracownie Urody Michałewycz - http://drhair.pl/

    OdpowiedzUsuń