Pokaz slajdów

piątek, 24 listopada 2017

Kerastase Reflection - bo Twój kolor jest jedyny w swoim rodzaju.


REFLECTION TO NAJLEPSZY WYBÓR DLA OSÓB KOCHAJĄCYCH SWÓJ PIĘKNY KOLOR WŁOSÓW.Kérastase wkracza na nową płaszczyznę w dziedzinie pielęgnacji włosów koloryzowanych, zmieniając recepturę gamy Reflection i wznosząc ją na nowy poziom personalizacji z pionierską innowacją w ramach korekcji koloru.ODNOWIONA GAMA REFLECTION

Odkryj na nowo nasz Rytuał Reflection Perfekcyjny Kolor dostosowany do Twojego koloru włosów


   Bez względu na to czy celem jest pokrycie siwych włosów, aby wyglądać młodziej, czy wypróbowanie zimnego, jaskrawego blondu, aby wyglądać efektownie, kobiety o koloryzowanych włosach za każdym razem dokonują intymnego wyboru, który stanowi prawdziwe odzwierciedlenie ich osobowości. Jednocześnie zachowując swoja osobowość, pragną one najlepszej pielęgnacji i ochrony oraz zachowania żywego koloru.
   Stosowana przez kobiety o koloryzowanych włosach na całym świecie, gama Reflection przesuwa granice swojego profesjonalnego działania, aby spełniać nowe oczekiwania. I tak, po raz pierwszy, kultowa gama odkrywa się na nowo z wyjątkową pielęgnacją oferującą przedłużoną trwałość koloru oraz, również po raz pierwszy, z pielęgnacją, która jest spersonalizowana w zależności od odcienia oraz jakości włosów.
   Ulepszone DZIAŁANIE, dzięki udoskonalonemu Systeme Capture Advanced, wzbogaconemu Kompleksem Związków Chelatujący. Kérastase udało się zidentyfikować cząsteczki wody, które są bezpośrednio odpowiedzialne za blaknięcie koloru. Kompleks Związków Chelatujących jest więc zdolny do neutralizacji tych cząsteczek i zapobiegania ich przyleganiu do włókna włosa w skali długoterminowej. Przez 40 dni kolor jest chroniony, a jego trwałość przedłużona; włos ma żywy kolor i lśni z lustrzanym efektem. Włókno jest dobrze odżywione i sprężyste dla uzyskania wyjątkowego efektu.


Ponadto gama może być personalizowana odpowiednio do grubości i wrażliwości włókna włosow.

Tusz Chromatique: stanowi spersonalizowaną pielęgnację, która
przedłuża blask koloryzowanych włosów. Dostępny w 4 różnych odcieniach. Po zmieszaniu z maską Reflection koryguje lub odświeża wyblakły kolor koloryzowanych włosów dla uzyskania połyskującego efektu. Dzięki idealnemu połączeniu bezpośrednich barwników używanemu przez najlepszych kolorystów i wyjątkowej pielęgnacji włosów, Tusz Chromatique stanowi gwarancję promiennych, miękkich i pełnych życia włosów.


   Generalnie gama Reflection to produkty sprecyzowane na problem z utrzymaniem efektu idealnego, lśniącego i intensywnego koloru jak w dniu koloryzacji. Ponadto specjalnie wyselekcjonowane składniki pięknie wygładzają włos, poprawiają jego stan, dbają nie tylko włosy ale również skórę z czego znane są kąpiele Kérastase. No i ten zapach sprawia że każda kąpiel to pełne emocji i doznań przeżycie. 
   Polecam wymagającym klientom.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz