Pokaz slajdów

sobota, 25 listopada 2017

Kerastase Resistance - czego może dokonać kuracja z cementem międzykomórkowym.


RÉSISTANCE WZMACNIA I ODBUDOWUJE OSŁABIONE WŁOSY KTÓRE POTRZEBUJĄ NATYCHMIASTOWEJ POMOCY.   Kérastase Résistance pomaga odbudować strukturę włosów osłabionych działaniem czynników zewnętrznych, przywracając im siłę i elastyczność. 
    Osłabione włosy można rozpoznać po braku naturalnego blasku i odporności. Włosy mają nierówną strukturę, łuski są uchylone a włókna są porowate. Aby rozwiązać ten problem potrzebna jest silnie odbudowująca, profesjonalna pielęgnacja.
   Gama produktów Résistance Kérastase pozwala odtworzyć wewnętrzną strukturę włosa, przywrócić jego piękno. Trzy gesty ścieżki pielęgnacji: kąpiel, odżywienie i teksturyzacja wnikają w strukturę włosów i wzmacniają je od wewnątrz. Następnie, zależnie od rodzaju włosów poleca się klientce wymodelowanie włosów za pomocą sprayu lub mleczka, które wzmacniają włosy i utrwalają fryzurę.

INNOWACJA RÉSISTANCE-THÉRAPISTE
Podaruj swoim włosom drugie życie

   KAPY: PROTEINOWY ZNAK ROZPOZNAWCZY WŁOSÓW

   KAPy występują wyłącznie we włosach. Nie występują w żadnych innych częściach organizmu. Dlatego też można uznać je za proteinowy znak rozpoznawczy włosów. Pierwsze włosy zawierają duże ilości KAPów, natomiast w zniszczonych włosach KAPy zanikają.
   Połączenie Fibra-KAP™ i Ekstrakt z Rośliny Rezurekcyjnej to innowacyjny kompleks potrafiący kompensować brakujące KAPy i reaktywować ich syntezę.

EKSTRAKT z Rośliny REZUREKCYJNEJ - Myrothamnus Flabellifolia lub roślina rezurekcyjna jest znana ze zdolności przetrwania w warunkach praktycznie całkowicie pozbawionych wody oraz powrócenia do życia po ponad 10 latach trwania w stanie bliskim zwiędnięcia. Kérastase po raz pierwszy zdołało wydobyć ten cenny ekstrakt.

   W gamie został zastosowany również cement międzykomórkowy odbudowuje on włosy słabe, łamliwe i cienkie . Produkt zapobiega łamliwości nawet najbardziej kruchych i delikatnych pasm, co zapewnia zdrowy i piękny wygląd kosmyków. Produkty te można stosować do codziennej pielęgnacji włosów. 
  
 Cement termiczny z gamy Résistance regeneruje osłabione pasma od nasady, aż po same końce. Produkt ten to profesjonalna teksturyzacja do włosów o właściwościach wzmacniających i odbudowujących. Preparat chroni pasma przed uszkodzeniami termicznymi i niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych. Kosmyki odzyskują witalność, są sprężyste i lśniące, dzięki czemu fryzura zawsze świetnie się prezentuje.
   Cement termiczny regeneruje pasma i zabezpiecza je przed ponownym tworzeniem się ubytków we włóknach włosowych. Kosmyki są nawilżone i wyraźnie wygładzone. Kosmetyk zapobiega ich przesuszaniu i nadmiernemu puszeniu się, a także ułatwia układanie pasm. Włosy są elastyczne i pełne blasku.
   Preparat zawiera innowacyjną technologię Vita-Ciment, która regeneruje pasma i sprawia, że są w świetnej kondycji. Ta niezwykła formuła to unikalne połączenie Pro-Keratyny, Cementu Międykomórkowego i Ceramidów odbudowujących i wzmacniających osłabione kosmyki. Dodatkowo preparat posiada Vita-Topseal – aktywny czynnik wygładzający, a także ekstrakt z rośliny rezurekcyjnej, który wspomaga procesy regeneracyjne. Produkt widocznie poprawia kondycję włosów.

    Seria kosmetyków i zabiegów Résistance polecana jest do włosów które potrzebują odbudowy i zabezpieczenia. Osoby które często traktują włosy ciepłem czy intensywnie je koloryzyją lub rozjaśniają, tą gamą kosmetyków utrzymają świetną formę włosów. Bogata mieszanka nietuzinkowych składników pozwoli zadbać o nawet bardzo zaniedbane włosy.1 komentarz:

  1. Ostatnio znalazłam świetny Gabinet kosmetyczny w Krakowie zlokalizowany na ulicy Karmelickiej 45A. Oferuje on wysokiej jakości usługi, szczerze polecam :)

    OdpowiedzUsuń