Pokaz slajdów

czwartek, 23 listopada 2017

Kerastase Elixir Ultime kwintesencja luksusowych olejów.

ELIXIR ULTIME TO NAJBARDZIEJ ZMYSŁOWA PIELĘGNACJA KÉRASTASE NA BAZIE UNIKALNYCH OLEJKÓW.
Wyjątkowe produkty do pielęgnacji włosów o wysokiej koncentracji cennych olejków, odpowiednie do wszystkich rodzajów włosów.

Historia legendarnego olejku zaczyna się w 2010r. Kérastase zdradziło swój sekret, światło dziennie ujrzał produkt, którego sercem jest formuła szlachetnych olejków łącząca wysoką wydajność oraz sensoryczne doznania.
    Oleo-Complexe to cud technologii łączący cztery legendarne olejki, które stanowią rdzeń gamy Elixir Ultime. Wraz z niepowtarzalną mocą Rytuałów Kérastase, poczuj efekt odżywienia, ochrony oraz upiększenia Twoich włosów.
    W 2015 roku, Elixir Ultime wbija się na wyżyny luksusu z nowym kryształowym flakonem oraz rewolucjami technologicznymi.
PIERWSZY W KÉRASTASE DWUFAZOWY OLEJEK ZWIĘKSZAJĄCY OBJĘTOŚĆ DO CIENKICH WŁOSÓW


Dział Zaawansowanych Badań L’Oréal stworzył wyjątkowe połączenia wyjątkowej molekuły Intra-Cylane™ w ultra lekkiej dwufazowej formule.
   Intra-Cylane™ przenika do wnętrza włókna włosa, gdzie tworzy mocną sieć molekularną, która zwiększa grubość, a tym samym objętość włosów.
   Aplikacja w postaci spray-u pozwala dozować produkt w postaci mikro kropel co zapewnia optymalną objętość, połysk oraz sprężystość włosów bez uczucia obciążenia czy oleistości.


PORADY FRYZJERA
CENNE OLEJKI, KTÓRE ODŻYWIAJĄ I UPIĘKSZAJĄ WŁOSY

"Dla wyjątkowego upiększenia kobiecych włosów polecam olejek Elixir Ultime. Tę unikalną gamę poznać można dzięki ekskluzywnemu "Rytuałowi 24 karaty", który jest wykonywany w salonie. Jest to odpowiednio dobrane połączenie odżywczych olejków, które oddziałują na blask i wygładzenie włókna włosa. Przed użyciem Elixir Ultime stosuję Kąpiel i Maskę, aby oczyścić włosy i dodać im jedwabistej miękkości. Dla moich klientek to chwila zmysłowej przyjemności i nadzwyczajnego relaksu."


"Pielęgnacji włosów towarzyszy delikatny masaż skóry głowy. Efekt jest na miarę luksusu tego rytuału: włosy dogłębnie odżywione, wygładzone i niewiarygodnie przyjemne w dotyku.1 komentarz:

  1. Ja mam jedno inne pytanie, który wypełniacz do ust będzie najlepszy na pierwszy taki zabieg? Chodzi o to aby wygląd ust mi się wyraźnie poprawił, jednak abym nie przesadziła.

    OdpowiedzUsuń